Služby

Yeti Soft

Tvoříme zakázkový software, který dává smysl.

Máte nápad na skvělý nový produkt, ale nemáte k dispozici tým programátorů? Potřebujete technickou konzultaci k vašemu softwarovému projektu? Chcete postavit e-shop a krabicové řešení pro vás není řešení?

Nabízíme vám službu zakázkového vývoje webového software pro různé účely. Zvládáme malé a střední zakázky pro koncové zákazníky i pro agentury.

Navštívit web

Yeti Web

Tvoříme kompletní webové stránky, které vám padnou, jsou moderní a prodávají.

Tvoříme kompletní webové stránky, které vám padnou, jsou moderní a prodávají. Kreslíme, kódujeme, programujeme, testujeme. Vytváříme funkční řešení.

Nabízíme tvorbu webových stránek od prvnotního sepsání dokumentace až koncové testování. Rádi spolupracujeme i na malých projektech jak pro koncové klienty, tak pro agentury.

Navštívit web

Yeti Textil

Prodáváme a brandujeme textil pro firmy a agentury.

Hledáte spolehlivého dodavatele textilu pro vaši agenturu? Potřebujete zajistit tisk či vyšívání vašeho textilu? Chybí vám u vašeho dodavatele individuální jednání?

Dodáváme reklamní textil firmám a agenturám. Umíme ho i potisknout či vyšít. Vždy řešíme zakázky individuálně a s klientem probíráme vhodné možností řešení.

Navštívit web

Yeti Print

Vyrábíme tiskoviny, které prodávají.

Digitální i ofsetový tisk reklamních a firemních tiskovin je náš denní chleba. Pomůžeme vám s přípravou grafiky a výběrem vhodného papíru.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou tiskovin jak z pohledu tiskárny, tak z pohledu agentury. Častým zákazníkem je pro nás grafické sturio či reklamní agentura. Tiskneme ale i přímo pro jednotlivce a firmy.

Navštívit web