Yeti studio

SEO

Spása jménem SEO

Na internetu se často píše o SEO (search engine optimalization = optimalizace pro vyhledávače) a často ne zcela správně. Jde o celou řadu postupů a praktik, které se využívají ke zvýšení viditelnosti dané stránky ve vyhledávačích. Některé tyto praktiky a postupy jdou aplikovat na hotový web, ale často je třeba alespoň drobnější přestavba webu.

Naše webové projekty se snaží o co nejlepší zapracovaní SEO. Jsme schopni po konkrétní analýze dostat Vaše stránky na přednější místa podle klíčových slov. Poskytujeme linkbuilding, sledování návštěvnosti a konkrétní analýzy, copywriting a take kompletni optimalizaci Vašich stránek!

Text dělá hodně

Obsah webu je daleko důležitější než několik zpětných odkazů nebo správný titulek stránky. Pokud se na Vaše stránky dostane potencionální klient, bude se chtít něco dozvědět. Pokud ho text nezaujme, odejde ke konkurenci. Pokud bude obsah nedostatečný, odejde také.

Rádi Vám poradíme jak zformovat obsahovou část webu tak, aby byla pro klienty lákavá. Jde o skloubení „informační architektury“, copywritingu a pravidel typografie. Každý návštěvník se pak může stát Vaším klientem!

Nenašli jste, co jste hledali?

Nevadí, zadejte nezávazně svoji poptávku nebo nám prostě napište a zeptejte se!

Formulář dočasně vypnut, pište prosím na email info@yeti-studio.cz

Reference

Více referencí