Yeti studio

Web

Tvorba webové prezentace

Nabízíme komplexní tvorbu webové prezentace. Jedná se o vytvoření struktury webu, koncepci obsahu, tvorbu grafiky, samotná tvorba webu a implementace redakčního systému, následnou správu webu a podporu v optimalizaci pro vyhledávače.

Více informací o tvorbě webu

E-shop

Pro obchodníky na internetu nabízíme vytvoření a správu e-shopu. Ten stavíme na open source řešení nebo na našem vlastním systému – dle přání zákazníka. Poradíme Vám v oblasti reklamy a propagace vašeho e-shopu a rádi pomůžeme ke zviditelnení obchodu.

Více informací o e-shopu

Správa webu

Máte již hotový web, ale nemáte čas na jeho aktualizace? Nabízíme správu webu se vším, co k tomu patří. Tato webová prezentace ani nemusí být z naší dílny.

Více informací o správě webu

SEO

Velmi často omílané SEO (optimalizace pro vyhledávače) je naším dalším produktem. Po předchozí analýze nabídneme vhodné řešení a vylepšení stránek. V rámci propagace můžeme zařídit i PPC (pay per click) kampaň.

Více informací o SEO

Ostatní

Další služby týkající se webu najdete v této sekci. Jde spíše o doplňkové služby, které však často mohou být zajímavé a rozhodovat o úspěchu či neúspěchu!

Více informací

Formulář dočasně vypnut, pište prosím na email info@yeti-studio.cz

Reference

Více referencí