Yeti studio

Grafika

Webdesign

Webdesign není jen o barvách a použitých obrázcích. Jde především o vhodné rozmístění daných prvků, jejich správné zvýraznění či utlumení a další faktory. Vytvoříme pro Vás originální individuální webdesign a buď ho zašleme ve vhodných formátech, nebo implementujeme do webu – v případě, že web je pod naší správou.

Více informací o webdesignu

Tiskoviny

Další významnou částí grafiky je tvorba tiskovin. Vytváříme vizitky, plakáty, ale i potisky na velké plochy a cedule. Vše zmíněné jsme schopni i tisknout a dopravit ke klientovi. Dbáme na zásady grafické práce a víme, jak zaujmout prostřednictvím kousku papíru, to jest vizitky nebo letáku.

Rádi pro Vás připravíme individuální a originální návrh jakéhokoliv druhu tiskovin.

Více informací o tiskovinách

Corporate identity

Někdy vizitka nestačí: je třeba vytvořit logo, firemní tiskoviny, změnit grafický směr firmy a k tomu mít i logomanuál pro další reklamu. To vše jsme schopni vytvořit a dodat v profesionální vektorové grafice. Od jednoduchého loga až po složité a originální návrhy a firemní grafiku všeho druhu.

Více informací o corporate identity

Ostatní

Můžeme nabídnout i mnohem širší služby zaměřené na grafiku. Jde ale vždy o individuální dohodu, proto o našich službách informujeme v této sekci.

Více informací

Formulář dočasně vypnut, pište prosím na email info@yeti-studio.cz

Reference

Více referencí